Van Steensel ontwikkelt “risico-rapport voor het wegvervoer”
Van Steensel heeft al wat jaren zijn sporen verdiend in de transportsector. Het familiebedrijf is zwaar geworteld in de Rotterdamse haven en ver daarbuiten. Met haar “risico-rapporten” werkt zij al tientallen jaren.
Dit “riscorapport” geeft de klant periodiek een duidelijk beeld hoe zij er met haar verzekeringen voor staat. Maar ook voor de potentieel nieuwe klant geeft het “risico-rapport” vaak haarscherp weer wat er aan het verzekeringspakket schort. Daarnaast is het een hulpmiddel om te kijken wat men kan doen om schade te voorkomen.
Met Richard den Haan, die al wat jaren in het wegvervoer rondloopt, is een “risico-rapport” ontwikkeld speciaal voor de wegvervoerder en zijn bedrijf. Het wordt voor de wegvervoersector op diverse fronten steeds complexer. Daarom is het “risico-rapport voor het wegvervoer” een welkom middel om enigzins wegwijs te worden in de risico’s die een wegvervoerder loopt.Het rapport is niet in juristentaal geschreven, maar op Rotterdamse leest, dus kraakhelder. Heeft u een bedrijf wat zich met wegvervoer bezighoudt en wilt u eens proeven van dit “risico-rapport voor het wegvervoer”:neem contact op met Richard den Haan, Tel.: 010 412 39 11







